مشاوره خرید

کانتر کابینت روشویی مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

مقایسه انتخاب صفحه کابینت روشویی مناسب

چه متریالی برای کانتر روشویی یا بعنوان صفحه ی کابینت روشویی مناسب است؟

برای خرید صفحه رویی کابینت روشویی از آنجایی که در معرض شستشو و آب میباشد محصولات مختلفی به فراخور پیشنهاد میشود:

  • جنس PVC

میتواند رنگ شده یا روکش دار باشد. در مقابل آب مقاوم بوده و فقط تنها مشکلی که دارد این است که بعد از رنگ خط و خش پذیر میشود. ولی در سایزهای کوچک با توجه به اینکه قسمت عمده روی کانتر کابینت را کاسه روشویی پر میکند، میتواند گزینه ارزان و مناسبی باشد.

  • سنگ طبیعی

که با توجه به اینکه زیبایی خاص خودش را برای صفحه کابینت روشویی دارد با توجه به زیبایی ذاتی سنگ طبیعی و ایحاد حس آرامش بیشتر داراست و برای کارهای کلاسیک بسیار مناسب است ولی در عین حال تنها مشکلی که دارد اینست که عمدتا سنگ طبیعی دارای رگه میباشد و در صورت وجود رگه های زیاد امکان شکستن سنگ در دراز مدت وجود دارد.

  • سنگهای مصنوعی کورین

بصورت صفحات 3 متری وجود دارد. در هر ابعاد و سایزی که مدنظر مشتری باشد برای صفحه کابینت روشویی برش خورده میشود. لبه هایش را 5 سانتی و یا با ابزار کلاسیک اجرا کرد یا حتی میتوان کاسه توکار در آن کار کرد. این صفحات با رنگ بندی بالا و تنوع بسیار زیاد موجود میباشد. بزرگترین مشکل کورین، خط و خش پذیری این محصول در مقابل اجسام تیز میباشد که با پولیش کاری برطرف میگردد.

  • صفحه های شیشه ای

یکی دیگر از محصولاتی هستند که میتوانند در زیبایی یک کابینت روشویی و مدرن کردن و لوکس کردن آنها تاثیر بسزایی داشته باشند. صفحه های شیشه ای ضخامت 15 میل داشته و با سفارش برای ابعاد مورد نیاز کابینت روشویی بریده میشوند. جای شیر و سیفون روی صفحه ها سوراخکاری میگردد و لبه ها دیاموند میشود.

  • سرامیک های اسلب

یا سرامیکهای 60×120 برای ساخت صفحات روی کابینت روشویی بسیار مرسوم شده است. بصورت لبه های فارسی بر شده و باکس شده آماده استفاده بعنوان صفحه کابینت روشویی میشوند.

  • صفحه های چوب

طبیعی بصورت یک تکه برای کارهای مدرن استفاده میشود. صفحات با رزین پوشش داده شده و ضد آب میشوند تا آب به داخلشان نفوذ نکند. محصولات بسیار جذابی برای کانتر کابینت روشویی خواهند شد.

  • کاسه روشویی های چینی

بصورت فلت و یکپارچه وجود دارند. حدودا 60 تا 120 سانت بصورت تک لگن در بازار برای استفاده در کانتر کابینت روشویی موجود هستند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید