مشاوره خرید

فلاش تانک توالت ایرانی یا زمینی یا شرقی توکار

فلاش تانک توکار توالت ایرانی یا زمینی یا شرقی

برای فلاش تانک توکار برای توالت ایرانی عملیات نصب باید پس از ایزولاسیون (قیرگونی یا ایزوگام) انجام گردد. در زمان اجرای عملیات سفت کاری نیازی به در نظر گرفتن جای خاصی برای این محصول نیست.

آیا فلاش تانک توکار برای توالت ایرانی مناسب است یا خیر؟

آیا عملکرد این سیستم برای توالت ایرانی قابل قبول است یا خیر؟

در ضمن نصب فلاش تانک برای توالت زمینی نیازی به استراکچر ندارد. چون میزان وزن آبی که تحمل میکند حدودا بین 7 تا 10 کیلوگرم میباشد. با استفاده از گچ و سیمان و یا بست های عادی امکان نصب و تحمل وزن داخل دیوار وجود دارد.

معمولا در بسته بندی فلاش تانک های توکار برای توالت ایرانی اگر از برندهای مطرح کشورهای اروپایی مثل گبریت یا شل یا گروهه باشند لوله برای نصب توالت ایرانی وجود ندارد و باید از لوله های جایگزین استفاده کرد.

چراکه در اروپا معمولا توالت شرقی یا توالت ایرانی به این سبک استفاده نمی شود. این محصولات به اسم BTW یا بک تو وال برای توالت های فرنگی که روی زمین کار میشوند و مخزن ندارند استفاده می شود. در کشورهای اسلامی مثل ایران، عربستان، ترکیه و کشورهای نظیر این … بعنوان محصولات جایگزین برای توالت شرقی هم استفاده میشوند.پس در اینصورت اگر داخل بسته بندی ها  لوله بلند وجود نداشته باشد. نصاب ها یا از لوله خرطومی یا از لوله های پوش فیتی برای نصب استفاده می کنند.

نکته مهم در این رابطه این است وقتی که کنج دیوار یک زاویه 90 درجه وجود دارد. استفاده از لوله های خرطومی یا فلکسیبل با توجه به اینکه زانوپذیر نیستند. فقط خم میشوند یا شکل می گیرند بسیار خطرناک است چون کنج دیوار امکان ایجاد شکستگی در این لوله ها بسیار زیاد میباشد. در دراز مدت با یک نشست کوچک ساختمان و فشاری که بر این لوله ها وارد میشود باعث ترک میگردد و عملا باعث ایجاد خرابی و چکه یا عدم هدایت صحیح آب می شود که پیشنهاد می شود تا از لوله های سیستم پوش فیتی استفاده شود که اکثر برندها، محصولات منطبق برای این موضوع دارند که به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

کلیدی ترین مشکلی که بین فلاش تانکهای روکار و توکار مشترک است:

بین لوله های تخلیه و کاسه توالت ایرانی می باشد. در این قسمت از نصب که محل اتصال لوله های تخلیه آب به کاسه توالت ایرانی میباشد. معمولا به دلیل اینکه نصاب کاشی این کاسه ها را جا میگذارد و در زمان نصب لوله فلاش تانک را تا انتها در سوراخ ورودی کاسه توالت وارد میکند و وقتی در دیواره این دو بهم میچسبند یک عدم تخلیه صحیح آب و صدای مهیب را مشاهده میکنیم که اگر با یک نظارت جزئی و اندازه گیری دقیق اتفاق بیفتد اینکار بدون مشکل انجام میشود و یکی از راحتترین و پر استفاده ترین محصولات در صنعت ساختمان خواهد بود.

با توجه به اینکه ارتفاع نصب در این تیپ فلاش تانکها حدود یک متر می باشد، حجم تخلیه ای حدود 3 تا 7.5 لیتر دارند، و با توجه به نصب و استفاده این محصول در اماکن مختلف در سال های گذشته بنظر میرسد که این محصول قابلیت لازم را داشته و به اندازه کافی در کاسه توالت ایرانی آب تخلیه کرده و موجب شسته شدن لوله فاضلاب هم میشود. با توجه به زیبایی ظاهری که دارد و اینکه در روی دیوار نصب نمیشود مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید